اخبار پایگاههای تابعه
شنبه 18 دي 1395 استان اصفهان- نشست بصیرت سیاسی
به گزارش روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهادکشاورزی از پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان

به مناسبت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت نشست بصیرت سیاسی با حضور استاد طالب پور در نمازخانه شهدای سازمان برگزار شد. استاد طالب پور با تبریک آزادی حلب 4مرحله ی مهم انقلاب اسلامی را تبین کرد: شامل پیروزی و تبثیت انقلاب که شامل توطئه های عدیده مثل تحریم، ترور، کودتا و جنگ داخلی جهت تجزیه کشور بود پس مرحله دفاع جنگ را با هدف سقوط انقلاب اسلامی طراحی کردند که موفق نشدند.

سپس جنگ نرم را با همین هدف طراحی کردند؛ از طریق سیاسی و فرهنگی

 3عامل پیروزی انقلاب اسلامی عبارتسست از: دین و کربلا و عاشورا – روحانیت و ولایت فقیه -  وحدت و همراهی مردم

لذا شروع به تحریف مبانی و عقاید دین و انقلاب کردند. شایعه و تهمت نسبت به رهبری ساختند شبهات و ایراداتی عدیده برای ولایت فقیه ساختند امروز بیش از270گروه و حزب مجوز دار در کشور داریم  لذا برای ضربه زدن به نظام ازسال 1370 تهاجهم فرهنگی شبیخون فرهنگی ناتوی فرهنگی و قتل عام فرهنگی راه انداختنند.

 ایشان با اشاره به کودتای 78 و سپس88 که بهانه آن انتخابات بود ولی اصل نظام را نشانه گرفتند و13سفارتخانه خارجی دراین فتنه فعال بودند. لذا برای تسلیم نظام تحریم ها را به بهانه هسته ای تحمیل کردند هدف اصلی آنها تسلیم ما در مقابل خواسته های نا مشروع و ظالمانه آنها و حتی نابودی صنعت موشکی ما بود. برای مقابله با تحریم‏ها راه اصلی مقاومت است یعنی اقتصاد مقاومتی یعنی کاهش وابستگی به نفت  - افزایش تولید  - کاهش واردات  - تعادل در مصرف  ولی مسئولین علی رغم بدبینی مقام معظم رهبری، مذاکره کردند در حالیکه کره شمالی لیبی و صدام نمونه های ضرر کرده هسته ای از برجام در اجرا نتیجه تقریباً هیچ داد.

 70 درصد مشکلات ما داخلی است، آمریکا با کشوری کنار نمی آید مگر اینکه آن را تسلیم خود کند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.